Museum van Bemmelen te Delft -La transformation-

22 en 23 april - La Transformation - van garage naar museum

Tijdens het weekend van 22 en 23 april kunnen autoliefhebbers en dagjesmensen hun ogen uitkijken bij La Transformation. Garage van Bemmelen wordt dan omgebouwd tot museum. Bijzondere Franse auto's, garageapparatuur en de geschiedenis van de garage worden tentoongesteld.

Franse hapjes en drankjes worden verzorgd door de Delftse foodtruck Dolly's. Op het buitenterrein is een zonnig terras met uitzicht over de tentoonstelling. Kinderen kunnen zich uitleven in de speelhoek of met auto-onderdelenpuzzels.

Tijdens het weekend wordt een aantal Franse auto's uit de collectie van Van Bemmelen geveild. Bezoekers kunnen eigenaar worden van een Citroën M35, een experimenteel model met wankelmotor uit 1970. Ook een BX Digit uit 1985 komt onder de hamer. Dit model heeft een dashboard dat uit Back to the Future lijkt te komen.

La Transformation vindt plaats op de Ampèreweg 6 in Delft en is geopend van 10 tot 17 uur. De entree is gratis.

Garage van Bemmelen
Ampèreweg 6
2627BG Delft
Telefoon: 015 26 23 862
Email: [email protected]
http://www.garagevanbemmelen.nl